Flora & Ulysses

Flora & Ulysses

Bu filme oy vermek ister misiniz?

Ekranlarda inanılmaz sevimli, tüylü mü tüylü, dost canlısı yeni bir süper kahraman, 1080p hd film izle fırsatıyla ekranlarda yeni hayranları ile buluşuyor. Evet, birçok insanın alıştığı gözlerinden ışınlar çıkan, elleri bir jilet kadar keskin bıçaklardan oluşan, ölümsüz ya da duvarların arkalarını görebilen bir süper kahraman değil, inanılmaz cana yakın, çok sevimli ve iyi kalpli bir süper kahraman, Ulysses.
Flora, iki sanatçı ebeveynin hayal gücü oldukça geniş kızıdır. Flora’nın babası çizgi roman yazan ve süper kahramanlar yaratan bir çizer, annesi ise romantizm konulu romanlar yazmaya kendisini adamış bir kadındır. Zor zamanlardan geçen aile, ailenin babası George Buckman’ın çizgi romanları kabul görmeyince iflasın eşiğine gelmiştir. Bu durum aile içerisindeki ilişkileri de haliyle etkilemiş ve George ve Phyllis Buckman çifti resmi olmasa da bir ayrılığa gitmişlerdir. Artık ayrı yaşamakta olan ikilinin kızları olan Flora ise annesi Phyllis ile birlikte yaşamaktadır. Hiç arkadaşı olmayan ve dünyayı diğer yaşıtlarından biraz daha farklı gören Flora, annesiyle birlikte sakin bir yaşam sürmektedir. Phyllis ise eşi George ile evlerini ayırmalarından itibaren ilhamını kaybetmiş, yazılarını tamamlayamaz olmuş ve umutsuzluk seline kapılmış gitmektedir. Ancak bu durum fazla sürmeden hayatlarına minicik, tüylü bir dost girecek ve hayatlarına kocaman yenilikler getirecektir.
Flora bir gün, komşularının robot süpürgesinin çıldırdığını ve komşusu Tootie’nin zor durumda olduğunu görür. Komşusu Tootie’ye yardıma giden Flora, bahçede kontrolden çıkmış robot süpürgeyi durdurmaya çalışırken trajik bir olay olur. Bir sincabın yemek yediği ağaca toslayan robot süpürge, sincabın yere düşmesine sebep olur ve tekrar çalışarak bir anda sincabı vakumlar. Bu olayı gören Flora hemen koşarak robot süpürgenin tenekesini açar ve ellerinde can veren sincaba kalp masajı uygulayarak onu hayata geri döndürmeye çalışır. Başarır da, Flora o sincabın hayatını kurtarmıştır ve adını da Ulysses koymuştur.
Tamamen vicdani duygularla hareket ederek sincaba yardım eden Flora, kurtardığı sincabın hayata yepyeni güçlerle birlikte geldiğinden bir haberdir ancak bunu öğrenmesi çok da uzun sürmeyecektir. Artık Flora’nın en iyi dostu, oldukça sevimli, tüylü ve küçük süper kahraman Ulysses’dir. Tüm izleyicilerimiz bu muhteşem macerayı 4k film izle görüntüsü eşsizliğinde izleyebilirler. 2 hafta önce

Işıkları Kapat Pinterest'de Paylaş

Flora & Ulysses Filmi Hakkında

Tür:

Film Konusu: